Peaasi on õigesti määratud arendusvektor.
Kiirus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Package cargo

Üheks firma "East-West Shipping Agency Ltd” tegevussuundadeks on kaupade vedamine osakonteinerite näol. Me korraldame väikesaadetiste (osakoormate) kohaletoimetamise Euroopast, Baltikumist, Skandinaaviast, Aasiast ja teistest regioonidest. lisa...

Üldinfo

Ettevõtte East-West Shipping Agency eduka tegevuse peamine eeldus – see on kvalifitseeritud personal, kellel on selja taga enam kui kümne aasta pikkune töökogemus selles valdkonnas ning kes suurepäraselt orienteerub kaubavedude pidevalt muutuval rahvusvahelisel turul.

Me oleme orienteeritud oma klientidele ning teeme kõik meist oleneva selleks, et garanteerida meie klientide peamise nõudmise - kauba õigeaegse kohaletoimetamise – täpselt tähtajaks.

Klientide küsimuste ja probleemide professionaalne ja efektiivne lahendamine – see on meie ettevõtte tööprintsiibiks.

Ekspedeerimisosakond pakub tellijatele täielikku teenustekompleksi, kaasaarvatud vedude korraldamist raudtee-, mere- ja autotranspordiga.

Meie firma ekspediitorid jälgivad kauba liikumist kogu tema teekonna vältel ning osutavad kauba valdajatele praktilist abi transiidi, ekspordi-impordi ja siseriiklike vedude korraldamisel.

Logistika valdkonna spetsialistid võivad töötada Teie jaoks välja parima multifunktsionaalse transpordiskeemi merevedude, kaupade ladudes hoidmise ja maanteetranspordi ühildamiseks.

Teid võivad meeldivalt üllatada meie hinnad rahvusvahelistele kaubavedudele ning need vastavad täpselt tööde teostamise kvaliteedile ja tähtaegadele.

Osutatavate teenuste kvaliteet on meie ettevõtte funktsioneerimisstrateegia prioriteetseks elemendiks.
 
 
 


 
 

Meie sertifikaadid