Peaasi on õigesti määratud arendusvektor.
Kiirus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Package cargo

Üheks firma "East-West Shipping Agency Ltd” tegevussuundadeks on kaupade vedamine osakonteinerite näol. Me korraldame väikesaadetiste (osakoormate) kohaletoimetamise Euroopast, Baltikumist, Skandinaaviast, Aasiast ja teistest regioonidest.

Tänapäeval osutavad vähesed firmad logistikateenuseid kaupade rahvusvahelisel vedamisel osakonteineritena.

Meie spetsialistid töötlevad lühima aja jooksul Teie järelpäringu läbi ja pakuvad Teile meie varianti teie osakoorma vedamiseks, kooskõlastades Teiega tarne maksumuse ja tähtaja, aga samuti teised täiendavad nõudmised.

Juhul, kui Teil on vaja edastada väiksekaaluline ja – mahuline saadetis, on kaupade tarnimine osakoormana kõige optimaalsemaks tarneviisiks. Kaupade vedamine osakonteinerveosena tagab madala maksumuse ja tarne operatiivsuse.

Kaupade tarnimine osakoormatena erinevate klientide kaupadest komplekteeritud konteineris (osakonteinerveod LCL - Less than Container Load) – see on üks kõige ökonoomsemaid transpordiviise kaupade vedamisel Ameerikast, Venemaalt, Aasiast siia või hoopiski sinna. See tarneviis võimaldab toimetada kaupu kohale väikepartiidena, regulaarsel alusel ilma täiskonteineri prahtimisele kulutusi tegemata.

Teil pole vaja külmutada oma rahalistest vahenditest suuri summasid suurte kaubapartiide omandamisele ja selle käitlemisest tulemi ootamisele. Te võite soetada kaupu just sellises koguses ja sellises sortimendis nagu see on teile antud momendil kasulik.