Peaasi on õigesti määratud arendusvektor.
Kiirus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Meretransport

Firma “East-West Shipping Agency Ltd” üheks peamiseks tegevusliigiks on täieliku teenustekompleksi pakkumine merevedude organiseerimisel.

Tänu püsivate ja usaldusäärsete suhete väljakujunemisele laevaliinide omanikega, saame me oma klientidele pakkuda merevedusid optimaalse maksumusega. Teie soovi korral me organiseerime konteinervedude teostamise mistahes suunas “sadamast sadamasse” ja “uksest ukseni”.

“East-West Shipping Agency Ltd” – see on ettevõte, mis pakub kõrgekvaliteedilisi teenuseid merekonteinereite rahvusvahelise vedamise alal. Lähtudes kliendi nõudmistest, kaupade asukohast, nende füüsilistest omandustest ja gabariitidest korraldame me Teie kaupade vedamise maailma kõige kõrgemate standardite kohaselt, kaasaarvatud täielik spekter teenuseid kaupade vormistamisel, eskortimisel ja lahtitollimisel.

Töökogemused rahvusvahelisel logistikaturul võimaldavad meil pakkuda oma klientidele mistahes keerukusega komplektseid lahendusi, mis võtavad arvesse spetsiifilisi nõudeid konteinerveoste tingimuste ja eeskirjade osas. Me tarnime Teile kaupu meritsi mistahes piirkonnast ning mistahes riiki üle kogu maailma kõige optimaalsemat marsruuti mööda ja seda lühimate võimalike tähtaegadega.

Me teame, et usaldusväärne ja õigeaegne informatsioon teie kauba kohta pole sugugi vähem tähtsam kui kaup ise ning seetõttu me pakumegi oma klientidele täielikku dokumentatsiooni kauba teekonna kohta lähtesadamast sihtsadamani, nõudmise korral aga ka „uksest ukseni“ režiimis. Meie süsteem konteinerite liikumise jälgimiseks võimaldab teha kindlaks iga konkreetse konteineri asukoha reaalajas.

Mitmeaastased otsesed suhted maailma juhtivate laevandusfirmadega annavad meile teatud eelise konkurentsis teiste transpordifirmadega ning võimaldab meil oma klientidele garanteerida äärmiselt madalaid hindu vedudele, säilitades sealjuures kõige soodsamaid tarneaegu.

Konteinervedude osakonna poliitika on suunatud kontaktide sisseseadmisele ja laiendamisele selliste firmadega, mis tegelevad impordiga-ekspordiga, kusjuures peamist rõhku pannakse pakutavate teenuste korrektsusele, õigeaegsusele ja kvaliteedile.

Meretranspordiga teostatavad konteinerveod katavad märkimisväärse osa Eesti kaubakäibest ning on asendamatuteks kaupade tarnimisel Euroopa, Aasia ja Ameerika riikidesse või riikidest.